Kdo jsem

Pavla Kopalová  *1972

V roce 2009 jsem úspěšně zakončila dvouleté studium Školy klasické astrologie vedené panem Ing. Richardem Stříbrným a panem Ing. Zdeňkem Bohuslavem CSc. V roce 2010 jsem na této škole absolvovala jednoleté postgraduální studium. Od roku 2008 se astrologii věnuji profesionálně a pro tuto činnost vlastním živnostenský list. Jsem členem Astrologické společnosti ČR. Astrologickou praxi provádím převážně na základě principů klasické západní astrologie. 

K mým dalším aktivitám patří studium technik osobního rozvoje. V těchto oblastech se stále systematicky vzdělávám. Od roku 2019 provádím konzultace po Skype, nebo po telefonu.

Kromě konzultací s klienty se věnuji též spolupráci s Radiem Patriot, od roku 2010 jsem byla každý pátek pravidelným hostem večerního pořadu "Astrologické večery" Rádia Jizera, dnes Signál rádia.

Telefon 722 551 071      email: pavlakopal@gmail.com

 

Oblíbené astrologické učebnice

Mezi mé oblíbené astrologické učebnice patří převážně učebnice prvorepublikových autorů (Dr. Jan Kefer, Karel Weinfurter, František Bardon aj.); znalosti však čerpám i z dalších našich i zahraničních publikací, studuji tradiční i moderní přístupy v oblasti astrologie věnující se problematice astrodiagnózy, astromedicíny, etikoterapie, osobního růstu , astropsychologie aj.

Zájmy

Aktivně se zajímámt  o dějiny světové astrologie, o prastaré duchovní nauky, výklad Tarotových karet, psychologii a moderní formy osobnostního růstu. Jsem členem Astrologické společnosti ČR a v oboru astrologie se i nadále systematicky vzdělávám, účastním se různých přednášek a seminářů.

 

Kontakt

PAVLA KOPALOVÁ

tel.: 722 551 071 pavlakopal@gmail.com
To Top